Церкву цього села можна назвати справжнім рекордсменом. Чому? Адже більше 20ти волонтерів вона подарувала для ХММК! Наша люба Рокитнівська Карпилівка, колиска, яка виховує ревних до справи Божої людей. Саме тут 27.02 ми мали змогу послужити, розділити спільність (і чай) із нашими друзями. По дорозі ще відвідали сусідів - церкву с.Борове. Хвала Богу за велику Його сім'ю!

Місто, в якому творилась історія: України, світова і... нашого співочого гурту:) Саме в цьому чудовому місті 21.02 нам випала можливість взяти участь у 2-х служіннях.

Дякуємо, Кам'янець-Подільський, за гостинний прийом та співучасть у служінні ХММК!

P.S. Також дякуємо Ростиславу Мураху за те, що навчив нас, як встигати проводити 3 служіння за день у різних кінцях області)) Адже ввечері нас ще чекала церква "Благодать Христа" в Хмельницькому. Слава Богу!

31 січня ми брали участь свідченнями та співом в двох церквах м.Хмельницький. Вражені щедрою фінансовою та молитовною підтримкою служіння ХММК. Дякуємо!

Споглядаючи прекрасні зимові краєвиди, написані найдосконалішим Художником і Дизайнером, з радістю в серцях і з піснею в устах поспішаємо, подібно пастухам, поділитись чудовою звісткою про народження Спасителя.

З півночі до заходу лунає Різдвяний гімн хвали, наповняючи радістю душі наших братів і сестер з церков Зарічненського р-ну Полісся та Виноградівського р-ну Закарпаття.

У Бога випадковостей не буває... І пильні стражі білоруського кордону, зустрівши нас відмовою на Різдво, не здогадувались, що через них виконується Божа воля. Адже саме 17 січня нам потрібно було зустрітися з нашими "сябрами", які так щедро підтримали служіння ХММК.

Привітно зустріла наш співочий гурт столиця України. Разом з церквою "Філадельфія" та ц. по вул. Кар'єрна, 44 помолилися за Україну, заспівали пісень для слави Божої. Послухавши свідчення команди про служіння в зоні АТО, багато хто захотів стати співучасником Божої справи як фінансами, так і власною присутністю. Дякуємо кожному, хто зрозумів суть Євангелії: "Полюби ближнього свого, як самого себе".

Ковель...Серце Волині...І люди тут також з великими і добрими серцями, готовими вмістити біль інших і послужити тим, хто в біді...Дякуємо церкві "Спасіння" та ц."Ковчег" за гостинний прийом! Віримо, що сіючи разом Слово Боже в знедолені серця, разом і будемо пожинати плоди радості спасіння в Небесних оселях!