7 жовня 2017 р. Християнська Мобільна Медична Команда відвідала VI Всеукраїнську конференцію медиків-християн у м.Вінниці, присвячену Духовній реформації в медицині. Цей день перевернув свідомість усіх учасників заходу.

“Реформи починаються з нас! Ми повинні стати професіоналами, які знають, працюють і вчаться більше, ніж будь-хто інший. А постійне зосередження на Божих істинах - прямий шлях до успіху!” - мотивували спікери конференції.

"У християн не може бути такого, щоб навколо них нічого не змінювалося до кращого!" - зауважив Павло Сільковський.

Надихнули також своїм ентузіазмом та ідеями щодо змін у системі охорони здоров'я представники з Міністерства.

Віримо, що саме медики-християни стануть цією потужною силою, яка змінить нашу країну і медицину зокрема!

Ми щиро вдячні команді лікарів Radiologists Without Borders за проведений 6-7 жовтня для Християнська Мобільна Медична Команда / Christian Mobile Medical Team / курс навчання з мамографії, ультразвукової та рентген діагностики. Кожен, хто брав участь у тренінгу, мав змогу вдосконалити свої практичні навички ультразвукової діагностики різних органів і систем з Terra Stowell.

Також дуже цінним був досвід роботи з мамографом в команді з провідними спеціалістами зі США, M.D. Tariq Gill and Laurie Ziegler. Ми разом опрацьовували знімки і вчились диференціювати норму від патології, доброякісні процеси молочної залози від можливих злоякісних. Декілька пацієнток, які в ці дні пройшли обстеження - мамографію, вперше дізналися про зміни в молочних залозах і терміново були скеровані до відповідних спеціалістів для подальшого лікування.

Дякуємо кожному, хто долучився до організації та проведення цього навчання.

"На полі бою ми працюємо не головою, а руками!"- вже як кредо звучали ці слова. Бути емоційно стійким, впевненим та водночас швидким і тактичним у своїх діях... Цьому знову нас навчали на ТАКМЕД, який проходив в м.Рівне 14 лютого для ХММК.

"Чи підеш?" - питання до кожного серця, яке любить Бога. А куди? Для чого? Яким чином? З якими ресурсами? Відповіді на ці та інші запитання ми отримали 13 лютого на семінарі Ігоря Скоця про те, як практично виконати велике доручення Христа на цій землі. Воно звучить так: "Ідіть і навчіть всі народи..."