Християнська мобільна медична команда – бачення церкви «Капітол Хілл» міста Оклахома, штату Оклахома, США.

Ідея відносно мобільного трейлера була задумана директором місіонерської діяльності церкви «Капітол Хілл» Форрестом і Кейті Вайт, разом з місіонерами із США Кевіном і Юніс Тайлер. На той час в Україні розпочинали проводитися подібні виїзди групами лікарів християн. З їхньою допомогою ми змогли розпочати цей медично-євангелізаційний проект.

Для початку діяльності Міжнародної благодійної організації «Надія в дії» було відправлено пересувний мобільний трейлер, обладнаний двома медичними кабінетами з усіма умовами та обладнанням. Також для первинної постановки діагнозу, були пожертвуванні: клінічна лабораторія, апарат ультразвукового дослідження, електрокардіограф, пікфлуометр, ото- та офтальмоскоп та інше.

В 2001 році сім’я місіонерів з США, Веспетал Том і Ненсі (сімейні лікарі) разом з дочкою Мелані та сином Матвієм приїхали на Україну щоб розпочати медичне служіння.

З 2002 року за допомогою сім’ї Гловацьких Мирослава, Світлани, і Рябініной Євгенії та інших людей, з різних місць України, це бачення було розпочато.

Перший виїзд був здійснений 5 грудня 2002 року в м. Іванків Київської області. З того часу за участю благодійних організацій, місіонерів з США, медичного персоналу та тисячі помічників-волонтерів з України, жертвуючи своїм часом і використовуючи свої таланти сумлінно відповідали на потреби Українського народу і цим прославлялось Ім’я Боже.

Щомісячна матеріальна підтримка, яка розпочалась з добровільних пожертвувань церкви «Капітал Хілл», продовжується завдяки підтримці інших місіонерів та церков з США і України. Завдяки цьому наше служіння продовжується до сьогоднішнього часу.

За сприянням Християнського центру «Джубілей» з м. Ферфакс штату Вірджинія, був подарований однин із самих несподіваних подарунків – пересувний рентген-кабінет, який разом з трейлером виїжджає в різні куточки України.

 

Від самого початку ціль «Християнської мобільної медичної клініки» – зменшити людські страждання і підняти духовний рівень населення України, проповідуючи Євангеліє для людей різного віку.

Від імені МБО «Надія в дії» та проекту «Християнської мобільної медичної клініки» дуже вдячні всім за те, що Ви служите Богу і цим приймаєте участь в укріпленні та виконанні волі Божої на Україні.

Проведення таких християнських благодійних акцій стало можливим по великій милості Господній та Його волі. Без Божої допомоги та благословення це було б неможливим.

Особливу подяку хочемо висловити спонсорам, мед. персоналу, місцевим церквам, благодійним організаціям, студентам і всім іншим хто приймав і приймає участь у проведенні таких заходів.

Ми молимося за Вас та віримо, що обітниці та благословення Божі здійсняться у Вашому житті.